Шипорізні верстати з гідравлічною подачею каретки

Шипорізні верстати з гідравлічною подачею каретки
    youtube.pngПРИЗНАЧЕННЯ ВЕРСТАТА

Призначений для обробки з двох сторін торців брусків, нарізування на них зубчатих шипів різних розмірів для подальшого зрощення коротких брусків по довжині на зубчато-клейове з'єднання. Цикл обробки заготівок здійснюється в автоматичному режимі. Може застосовуватися в складі напівавтоматичної лінії зрощування по довжині.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Ідеально підходить для застосування на підприємствах і в цехах по виробництву високоякісних столярно-будівельних виробів (у тому числі і експортного виконання), клеєного меблевого щита, погонажних виробів, клеєного будівельного бруса для дерев'яного домобудівництва, виробництва меблів і інших деревообробних виробництвах.
Шипорізні верстати MXB3515, MXB3515 (S), MXB3515А, MXB3515А (S) з автоматичною подачею каретки призначені для формування мінішип на обох торцях заготівки для подальшого торцевого зрощування по довжині. Подача каретки гідравлічна, що забезпечує плавний робочий хід і швидке повернення робочого столу, а так же чіткий і правильний мінішип. Верстати оснащені окремо стоїть гідростанцією.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ / ПЕРЕВАГИ

Масивна станина:коробчастої форми і потужна балка для установки каретки, які пройшли спеціальну термообробку, забезпечують високу жорсткість всієї конструкції верстата. Досягається довговічність експлуатації верстата без втрати точних параметрів.

Підрізні пили:
дозволяють формувати заплечики на заготовках, при подальшому їх використанні у виробництві меблевого клеєного щита. Мають незалежні електродвигуна.

Потужний робочий стіл каретки:
дозволяє забезпечити надійну базову поверхню для установки пакета заготівок і звести до мінімуму вібрації при обробці, що значно підвищує точність і якість оброблених шипів.

Високоточні лінійні напрямні:
переміщення каретки здійснюється по посиленим лінійним високоточним направляє, виготовленим в Німеччині. Конструкція каретки забезпечує відсутність додаткових згинальних моментів, що діють на лінійні напрямні, що сприяє довговічності їх експлуатації. Забезпечується висока точність обробки шипів, що підвищує якість зрощених батогів.

Надійний притиск пакету заготовок:
притиск пакету заготовок до бічної базової площини і верхній притиск до поверхні столу за допомогою регульованих пневмоцилиндров забезпечують надійне базування заготовок і високу точність обробки шипів.

Вузол торцювання з пилкою і дробаркою:
здійснює точну обробку торця заготовки з дробленням відрізається матеріалу для повного видалення відходів через стружкопріемнік аспіраційної системи. Є можливість налаштування пили в залежність від глибини обробки шипа за допомогою точної трапецеидальной гвинтової пари.

Високоточний фрезерний шпиндель:
застосування в конструкції шпинделя високошвидкісних здвоєних радіально-наполегливих підшипників фірми SKF дозволяє забезпечити надійність і довговічність роботи шпинделя і отримати підвищену точність обробки шипів.

Привод фрезерного шпинделя увеличенной мощности:
привод фрезерного шпинделя для нарезания шипов осуществляется от электродвигателя мощность 11 кВт, что обеспечивает надежную работу станка при обработке пакета заготовок. Стационарное крепление электродвигателя исключает передачу вибрации и нагрузок на шпиндель, что обеспечивает высокое качество обработки шипов, а также увеличенный ресурс шпиндельного узла.

Точна настройка фрезерного шпинделя:
здійснюється за допомогою маховика, конічної передачі і високоточної трапецеидальной гвинтової пари. Дозволяє легко налаштувати фрезерний шпиндель з високою точністю щодо базової поверхні робочого столу, що забезпечує правильну геометричну форму нарізається шипа.

Пристрій зсуву пакету заготовок:
здійснює переміщення пакета заготовок за допомогою пневмоциліндра після обробки шипа в передньому положенні каретки в горизонтальній площині. Виключається повторна обробка нарізаних шипів при проходженні повз фрези при зворотному ході каретки в початкове положення

Управління роботою верстата в автоматичному режимі:
здійснюється від педалі при установці на пульті управління перемикача в режим автоматичної роботи, а також від кнопки, розташованої на верхній балці кронштейна притисків. Забезпечується зручність роботи на верстаті і підвищення продуктивності.

Пульт управління верстатом:
ергономічна панель пульта управління, вбудована в дверцята електрошафи, забезпечує зручність управління верстатом при проведенні налагоджувальних робіт.

 

MXB3515(S)

з подрізною пилой

MXB3515A(S)

з розпилювачем клую /

верхньої і нижньої підрізної пилкою

MXB3515

MXB3515A

розпилювачем клею)

Розмір робочого столу

500 х 650 мм

500 х 650 мм

500 х 650 мм

500 х 650 мм

товщина шипования

20 – 150 мм

20 – 150 мм

20 – 150 мм

20 – 150 мм

Максимальна робоча ширина

450 мм

450 мм

450 мм

450 мм

Мінімальна робоча довжина

100 мм

100 мм

100 мм

100 мм

Діаментр шпинделя пилки

-

-

30 мм

30 мм

Діаметр шпинделя шипа

50 мм

50 мм

50 мм

50 мм

Швидкість обертання шпинделя пилки

2840 об/хв

2840 об/хв

-

-

Швидкість обертання шипа

5600 об/хв

5600 об/хв

5600 об/хв

5600 об/хв

Потужність двигуна шипа

11 кВт

11 кВт

11 кВт

11 кВт

Потужність двигуна пили

4 кВт

4 кВт

4 кВт

4 кВт

потужність гідросистеми

2,2 кВт

2,2 кВт

2,2 кВт

2,2 кВт

Загальна потужність

17,2 кВт

17,2 кВт

17,2 кВт

17,2 кВт

Загальні габарити

2200 х 1650 х 1600 мм

3100 х 1650 х 1800 мм

2000 х 1650 х 1500 мм

2200 х 1650 х 1600 мм

 

 

Каталог


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:


    youtube.png


UADO.jpg
 Отримайте кредит на найкращих умовах і купіть товар прямо зараз зі складу!