Універсальний сушильний конвеєр УФ

Універсальний сушильний конвеєр УФ
    youtube.pngУніверсальний сушильний конвеєр УФ для довгих матеріалів UV ProfilDry

Холодна сушка УФ використовується для сушки нанесених УФ чорнила, УФ покриттів на профілях і інших довгих матеріалах.
Сушка складається з УФ секції з проміжним охолодженням і секцією охолодження. УФ лампи встановлені в УФ модулях з високоякісними температурними фільтрами. УФ лампи, що використовуються  мають відображаючі дзеркала, виготовлені зі спеціального матеріалу, з високим рівнем відображення для УФ сектора, їх дизайн (також дизайн рефлектора) забезпечує рівномірність УФ енергії. Кожна УФ лампа може бути відключена незалежно від інших ламп. Лінійна потужність УФ ламп може використовуватися частково або повністю (50% і 100%). Можливість установки УФ модулів зі спеціальними налаштованим додатковими дзеркалами забезпечує гарне УФ охолодження зверху, з обох боків поверхні і знизу.
Устаткування з температурним фільтром дозволяє повністю відокремити робоче місце від зони з УФ лампами рефлекторами. Основна функція - зниження температури оброблюваного матеріалу, підвищення безпеки, поліпшення якості процесу охолодження, чистота УФ ламп і рефлекторів.
Для даного обладнання також передбачена можливість використання охолоджуючого повітря зовні УФ камери (з чистого простору без пилу). Контрольна панель УФ системи обладнана стандартними амперметрами для перевірки роботи УФ ламп і робочими лічильниками часу для перевірки періоду експлуатації УФ ламп (рекомендується міняти приблизно через 1000-1500 годин роботи). Температура оброблюваного матеріалу знижується впливом холодного повітря. . У зоні проміжного охолодження, також зоні охолодження, забезпечується швидкодіючий потік повітря з високою турбулентністю для більш ефективного висушування. Ефективне проміжне охолодження також забезпечується між УФ лампами, таким чином, температура оброблюваного матеріалу не підвищується при подачі в УФ секцію. Завдяки цьому також знижується можливість утворення повітряних бульбашок в покритті. Матеріал подається за допомогою конвеєрного ременя. Ремінь виготовлений зі скловолокна, покритого ПТФЕ, що забезпечує механічне і хімічне опір. Конвеєрний ремінь приводиться в дію трифазним електродвигуном, який контролюється частотним інвертором. Швидкість ременя регулюється, значення виводиться на екран на контрольній панелі в метрах за хвилину. Випуск чистого озону. Інформативні таблиці з написами для забезпечення безпеки експлуатації. Контрольна панель з кнопкою безпеки «СТОП», головним перемикачем. Гарна шумоізоляція, простота використання, сучасний дизайн. У комплектацію входять випускні та охолоджуючі вентилятори з шумоізоляцією. Дизайн сушки і принцип роботи відповідає всім вимогам норм ЄС. декларація ЄС.


Технічні параметри

Ширина ременя

420 мм

Довжина УФ камери холодної сушки (включаючи інформаційні таблиці)

1800 мм

Загальна довжина сушки

2500 мм

Загальна ширина сушки

1000 мм

Загальна висота сушки

1500 мм

Кількість УФ ламп (встановлюються відповідно до простором в УФ модулях з рефлекторами і температурними фільтрами)

4 шт.

Максимальна область опромінення однієї УФ лампи

380 мм

Лінійна потужність УФ лампи:

60/120 Ватт/см

Встановлена ​​потужність:

24,7 кВт

Електрика

3 N PE 400 Вольт

Каталог


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:


    youtube.png


UADO.jpg
 Отримайте кредит на найкращих умовах і купіть товар прямо зараз зі складу!