Про Компанію

title_ua.jpg


ШАНОВНІ ПАНЕ ТА ПАНОВЕ,
ВАС ВІТАЄ ТОВ "МВМ-КИЇВ"!

Компанія ТОВ «МВМ-Київ» представляє на деревообробному ринку України широкий спектр обладнання та інструменту для первинної обробки деревини, камери для сушіння деревини, обладнання для виробництва столярних виробів, шпону, клеєного брусу та щита, обладнання по переробці відходів та інше обладнання від ведучих виробників Європи і Азії, а також надає комплекс послуг по створенню та модернізації деревообробних виробництв.

1_ua.jpg

 ІСТОРІЯ УСПІХУ ТОВ «МВМ-КИЇВ»

Компанія ТОВ «МВМ-Київ»  була заснована в 2004 році як постачальник промислового деревообробного обладнання провідних виробників Європи та Азії. Команда «МВМ-Київ» - це професіонали з багаторічним досвідом у сфері деревообробки, глибокими технічними знаннями та багатосторонньою підготовкою. За роки діяльності нашої компанії ми пережили з нашими клієнтами і добрі, і непрості часи як для галузі, так і для країни в цілому. Було реалізовано багато успішних проектів від розробки технологічної схеми  до введення обладнання в експлуатацію.  В умовах постійної конкуренції на сучасному ринку керівництво компанії постійно шукає оптимальне співвідношення цін та якості, співпрацюючи виключно з надійними та відповідальними виробниками обладнання, котрі забезпечують необхідну якість при невисоких цінах.

Наше головне досягнення – це  вдячність та довіра наших клієнтів. Приємно відзначити, що переважна більшість із них звертається до нас знову через кілька років з побажанням щось модернізувати: розширити виробництво, збільшити продуктивність чи рівень автоматизації, або ж з побажаннями  перетворити відходи в доходи. Для кожного нашого клієнта ми підбираємо гнучкі рішення, здатні підлаштуватись під  будь-які вихідні умови та вимоги. Ми зацікавлені в тривалій співпраці, тому наш успіх - саме в успіху наших клієнтів!

2_ua.jpg

 ЦІЛЬ ТОВ «МВМ-КИЇВ»

Основна ціль ТОВ «МВМ-Київ»  - внести реальний внесок в економічний розвиток України шляхом переозброєння та укомплектації найсучаснішим енергоефективним  промисловим обладнанням місцеві деревообробні підприємства, що дозволить українським виробникам вийти на якісно новий рівень деревообробки, і стати більш конкурентними на світовому ринку з продукцією гідної експортної якості та гордою відзнакою "Зроблено в Україні".

 Реалізація проектів під ключ

ТОВ «МВМ-Київ» пропонує комплексний підхід по організації деревообробних виробництв під ключ:

  • Індивідуальне проектування виробництв і розробка технологічних схем;
  • Підбір деревообробного обладнання, механізації та інструменту;
  • Поставка обладнання на виробництво замовника;
  • Монтаж, пусконалагоджувальні  роботи та навчання персоналу;
  • Гарантійне та сервісне обслуговування.

 Нестандартні рішення

Наша компанія також пропонує послуги по виготовленню нестандартного обладняння і внутрішньоцехової механізації, систем аспіріції, а також систем зволоження за індивідуальним запитом клієнта.

 Лідер ринку

За результатами загальнодержавного фінансово-економічного аналізу діяльності підприємств України, який щорічно проводить Союз Національних бізнес-рейтингів, наша компанія вже протягом багатьох років посідає Золото рейтингу серед підприємств м.Києва та України. Компанія ТОВ «МВМ-Київ» неодноразово була нагороджена почесним дипломом «Лідер Галузі».

  УАДО

Наша компанія є членом Української Ассоціації Деревообробного Обладнання, місією діяльності якої є розвиток деревообробної та меблевої галузі України.

 Фінансування

ТОВ «МВМ-Київ» разом з ULF Finance пропонує продаж обладнання на умовах фінансового лізингу.

3_ua.jpg

 МВМ-КИЇВ - РОБОТА З ПРОФЕСІОНАЛАМИ

Співпрацюючи з компанією МВМ-Київ Ви отримаєте надійного партнера, чий досвід, помножений на професіоналізм і відповідальність персоналу високо цінується на ринку деревообробного обладнання України.

cooperation_ua.jpeg

Каталог


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:


    youtube.png


UADO.jpg
 Отримайте кредит на найкращих умовах і купіть товар прямо зараз зі складу!