Маніпулятори

Маніпулятори
    youtube.png
Більше 50 років німецька компанія Baljer & Zembrod виробляє кранові вагонетки на рейковому ходу з електроприводом, призначені для перевантаження і сортування круглого лісу на малих і середніх деревообробних підприємствах.
Після проведения робіт по сортуванню деревини, за допомогою гідравлічного маніпулятора на рейковому ходу немецької фірми виконується подальше її транспортування і сортування.
Портальні крани Baljer & Zembrod, сконструйовані з урахуванням умов різних кліматичних зон і обладнані вантажним краном, доцільно використовувати на нижніх складах великих лісопильних заводів для вантажно-розвантажувальних та сортувальних робіт. Портал виготовлений з міцної конструкційної профільованої сталі і оснащений регульованим електрoприводом ходової частини.

Маніпупятор Baljer & Zembrod моделі LGX

Маніпупятор Baljer & Zembrod моделі LGX може пересуватись зі швидкісю  до 120 м/хв і оснащений автоматичним гальмом зі стопорним пристроєм. Ширина колії рейкового шляху - від 9 до 15 м. Максимальний радіус дії досягає 55 м. Привід крана здійснюється від гідравлічної системи Load-Sensing. Управління краном здійснюється з кабіни оператора, розташованої на платформі, що переміщається по порталу разом зі стрілою крана зі швидкістю до 60 м/хв. Продуктивність сортувальної лінії, що обслуговується портальних краном LGX, при 12-годинному робочому дні - приблизно 250 тис. м3 на рік. Ця система забезпечує працездатність портального крана незалежно від величини навантаження на стрілу і дозволяє зберегти пропорційне управління функціями крана.

Маніпулятор Baljer & Zembrod моделі RSTW

Універсальний маніпулятор Baljer & Zembrod моделі RSTW для хлистової заготовки, яка управляється одним оператором, призначена для виконання наступних операцій: розвантаження транспортних засобів; подача кругляка на операції окомлювання і окорювання; поштучне вимірювання (сканування) хлистів та інших круглих лісоматеріалів; оптимізація розкрою лісоматеріалу по заздалегідь введеним параметрам готових заготовок, маркування, розкряжування на сортименти, сортування; подача на розпил і т. д.
Встановлений на машині RSTW раскряжевочной вузол АLPHA включає в себе ланцюгову пилу, яка раскряжевивает хлист відповідно до команд програми бортового комп'ютера, а також Маркіруючий пристрій. Завдяки використанню сучасних електронно-вимірювальних приладів розкряжування проводиться точно в розмір, що зменшує кількість які виникають деревних відходів і підвищує корисний вихід ділової деревини. Максимальний виліт стріли - 16 м. Продуктивність RSTW при 8-годинному робочому дні - 15 тис. М3 на рік.

Маніпулятор Baljer & Zembrod моделі RUW

Маніпулятор Baljer & Zembrod моделі RUW з електроприводом, на рейковому ходу, розроблений для середніх лісопильних заводів з сортиментною заготівлею. Він здійснює операції з перевалки та сортування круглого лісу і розвиває максимальну швидкість 140 м/хв. Такі машини можуть з успіхом застосовуватися також і на фанерному виробництві для гідротермічної підготовки сировини, при обслуговуванні басейнів, на роботах по завантаженню і вивантаженню сортименту. Продуктивність RUW - до 70 тис.м3 на рік при роботі в одну зміну. Для збільшення обсягу переробки на наявний рейковий шлях можна встановити другий такий маніпулятор.
Розглянуте вище обладнання оснащується будь-яким з навантажувальних кранів, розроблених фірмою Baljer & Zembrod: ASX, OBX IV, OBX V-24, LGX, PSX. Наприклад, у крана ASX виліт стріли - до 13,3 м, вантажопідйомність при максимальному вильоті стріли - 1,24 т. Найбільший максимальний виліт стріли - у крана PSX - 24 м, вантажопідйомність при максимальному вильоті стріли - 4,5 т.
Обмін даними між мостовим краном і складом круглого лісу здійснюється за допомогою Wi-Fi, щоб оператор, не виходячи з кабіни, мав доступ до потрібної інформації і при необхідності міг її коригувати. Це забезпечує і оперативність, і ефективність роботи всього комплексу.
 
 

Каталог


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:


    youtube.png


UADO.jpg
 Отримайте кредит на найкращих умовах і купіть товар прямо зараз зі складу!