Програмне забеспечення для оптимального пиляння на лісопильних виробництвах

Програмне забеспечення для оптимального пиляння на лісопильних виробництвах
    youtube.pngНа сьогоднішній день працювати в деревообробній галузі дуже непросто. Ціна на круглий ліс зросла, а на  пиломатеріали впала. Лісопилки вимущені зменшувати свої витрати та збільшувати ефективність виробництва.
Ви повинні мати переваги перед конкурентами - це і ціна, і якість, і швидкість пиляння, і швидкість зворотнього зв’язку між лісопиляльщиками та покупцем їх продукції з точки зору надання комерційної пропозиції на їх пиломатеріали. Клієнт не може чекати один тиждень для отримання бізнес-пропозиції, ви повинні бути оперативними. Крім того, ви повинні вміти аналізувати свою продукцію, як з точки зору економії, так і з точки зору ефективності. У цьому вам може допомогти оптимізаційне програмне забезпечення ОПЗ, яке дає можливість деревообробникам отримати оптимальне рішення щодо пиляння колод з різними параметрами.
ОПЗ - це складне програмне забезпечення для лісопильних підприємств, яке допомагає вам вирішувати повсякденні завдання за найменший час. Завдяки їй ви зможете підготувати бізнес-пропозиції, виробничий план, зразки розпилювання на основі деревини, яку ви повинні виробляти, проаналізувати ціни на деревину за цінами постачальника і т. д.
Це програмне забеспечення підходить для будь-якої технології лісопилок. І вам не потрібно додаткове обладнання, просто встановіть його на свій ПК, і ви вже зможете працювати!
ОПЗ використовується багатьма компаніями по всьому світу (Словаччина, Бельгія, Естонія, Литва, США, Індонезія, Україна, Фінляндія, Чехія, Англія, Росія, Франція, Фінляндія, Туреччина, Ірландія, Шотландія, Болгарія, Литва, Польща, Чилі, Коста Ріка , Данія, Латвія, Австралія  та ін.). Перекладене на: англійську, французьку, іспанську, російську, польську, словацьку, голландську, турецьку та китайську мови.
Багато функцій програми будо впроваджено на основі побажань  клієнтів. Крім того, ОПЗ постійно вдосконалюється на основі відгуків та клієнти отримують нові версії автоматично.

Каталог


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:


    youtube.png


UADO.jpg
 Отримайте кредит на найкращих умовах і купіть товар прямо зараз зі складу!