Камери для сушіння деревини BigOnDry (Італія)

Камери для сушіння деревини BigOnDry (Італія)
    youtube.pngКамери для сушіння деревини виробництва компанії BIGonDRY srl (Італія)
BIGonDRY - італійська компанія, що працює на ринку вже більше 20 років, випускає наступну продукцію: конвективні та конденсаційні камери для сушіння деревини, традиційні сушарні з нагрівом гарячою водою, парою або прямим нагрівом газової олії, сушарні установки з конденсацією тепловими насосами газом, запарювальний апарат для обробки дошки, установка для попередньої сушки. Всі установки контролюються комп'ютеризованими системами.
Камери поставляються як у вигляді повністю укомплектованих установок, так і у вигляді тільки агрегатуры (включаючи двері) для монтажу в існуючих приміщеннях, або в тих, що зводяться Замовником по кресленнях "BIGonDRY".
Принцип дії традиційної сушарні: в конвективній камері сушка деревини робиться нагрітою при проходженні через гарячі калорифери камери повітрям з його швидкісною циркуляцією реверсивними вентиляторами. Теплоносієм через калорифери камери є гаряча вода або пара. Теплоагент - гаряче сухе повітря, спрямовується перпендикулярно штабелю пиломатеріалу, насичується вологою з пиломатеріалу і охолоджується, передаючи своє тепло пиломатеріалу. Для скидання надлишку вологи, що утворився, з теплоагента в атмосферу і подання в камеру повітря з низькою вологомісткістю   призначена система припливно-витяжної вентиляції.
Процес сушки контролюється автоматично по вологості деревини. Автоматична підтримка температури і вологості повітря - для кожного ступеня сушки, що досягається за рахунок управління: хлипаком калорифера, хлипаком системи зволоження, приводами заслінок вентиляції, реверсом вентиляторів. Перехід на наступний ступінь сушки відбувається автоматично залежно від вологості деревини. Устаткування для традиційної сушки пиломатеріалів, листяних і хвойних порід, з місткістю камер від 2,3 м3 до більше 250 м3, які виготовлені повністю з алюмінієвих конструкцій або адаптовані до існуючих структур, із стандартних модулів або виконаних з урахуванням конкретних потреб замовника.
Сушильні камери BIGonDRY srl можуть використовувати для обігріву будь-який вид енергії: гарячу воду, пар, або діатермічне масло, що виробляються котлом на твердих відходах, або гарячої повітря, який виходить від генератора системи прямої дії, що працює від газового або електричного опалення.
Сушильні камери для пиломатеріалів BIGonDRY
BIGonDRY Srl пропонує послуги з проектування, розробки та виробництва наступних видів продукції:
• сушильних камер для пиломатеріалів традиційного типу, з несучими конструкціями з алюмінію і/або іншого матеріалу за бажанням замовника, з системою нагрівання, де в якості теплоносія можуть використовуватися гаряча або перегріта вода, пар, термо-масло;
• пропарювальних камер для деревини з системою прямого розігріву або розігрівом за допомогою пари;
• камер для високотемпературної фітосанітарної обробки тари (ISPM15);
• термокамер для високотемпературної (до 230 ° C) обробки деревини;
• системи автоматичного контролю, суміщеної з персональним комп'ютером для контролю і управління процесом сушіння деревини;
• камер попереднього сушіння пиломатеріалів;
• сушильних комплексів під ключ, що включають котельні установки для виробництва теплової енергії в комплекті з бойлерами, гідросистемою, електроустановкою, подрібнювачем, пневмосистемою транспортування та подачі палива, системою аспірації, а також силосом для збору та зберігання деревних відходів.
Також BIGonDRY представляє нову камеру, здатну проводити всі види обробки деревини: сушку, пропарювання, стерилізацію і високотемпературну термообробку (до 250 ° C).
 
Ця камера не тільки дозволить заощадити електроенергію за рахунок точності системи управління, а й мінімізує вплив на навколишнє середовище завдяки зменшеному викиду шкідливих речовин в атмосферу.
Застосування такої термокамери зменшує ризик усушки та розбухання матеріалу, а також охороняє оброблену деревину від шкідливих впливів (цвілі, всіх видів комах, високої вологості і т. П.). Обробка в термокамері дозволяє отримати бажаний колір деревини по всій глибині (товщині) в залежності від заданого режиму сушіння.
Тривалий термін експлуатації обладнання та здійснення термообробки деревини без використання будь-яких хімічних реагентів роблять систему термообробки від BIGonDRY вигідним придбанням для деревообробних компаній.

Каталог


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:


    youtube.png


UADO.jpg
 Отримайте кредит на найкращих умовах і купіть товар прямо зараз зі складу!